Dawid Ługiewicz

Witam w Agrofy.pl

Drogi czytelniku witam Cię na stronie Agrofy. Z góry już Ci dziękuję za to tu jesteś. Pozwoli to dotrzeć do większej ilości osób dając Tobie oraz innym praktyczna wiedzę jak zarządzać produkcja roślinną z lekkością i dająca wartość finansową.

Czego możesz spodziewać się w Agrofy.pl?

Na początkowym etapie będzie to wiedza z dziedziny ochrony roślin, w szczególności środków ochrony roślin dostępna na kanale YouTube oraz na stronie internetowej.

Głównym i podstawowym elementem poszerzania wiedzy w oparciu o użytkowników. W myśl zasady co dwie (wiele) głowy (głów) to nie jedna.

W związku z tym aby dołączyć do grupy liderów rolnictwa zacznij od zapisania się na Newsletter na stronie internetowej.

Widok na pola uprawne

Dlaczego mam zapisywać się na Newsletter?

Zyskasz w zamian darmowy i aktualizowany każdego miesiąca aktualizowany Rejestr Środków Ochrony Roślin. Jest to pierwsza taka oferta na Polskim rynku gdzie zapoznasz się z:

  • Nowo rejestrowanymi środkami ochrony roślin w danym miesiącu
  • Środkami wycofanymi
  • Zmianami w rejestrze środków
  • Lista środków, które potencjalnie w ciągu najbliższych. 12 miesięcy zostaną wycofane

I to wszystko każdego miesiąca, więc zastanów się czy takie informacje są dla ciebie potrzebne, a raczej pytanie brzmi jak te informacje pomogą Ci skutecznie planować ochronę roślin?

Wszystko co musisz zrobić to kliknąć w ten link i zapisać się na Newsletter i już po chwili rejestr z ostatniego miesiąca znajdzie się w twojej skrzynce pocztowej. Tak wiele za kilka chwil Twojego czasu.

Kolejny powód, który może się zainteresować jest taki ze możesz wyrazić swoją opinie na temat rejestru środków, a Twoja opinia zostanie wzięta pod uwagę przy tworzeniu kolejnych jak również rozwinąć go o nowe rozwiązania przydatnie Tobie jak i innym odbiorcom.

Jaka jest misja Agrofy?

Misją Agrofy jest dostarczać wartościową wiedzę z dziedziny produkcji roślinnej oraz ochronie roślin w oparciu o różne modele uprawy. Począwszy od rolnictwa ekstensywnego, poprzez rolnictwo zrównoważone, integrowane po rolnictwo ekologiczne. Tak naprawcze wszystkie one maja wiele wspólnych cech, a reszta zależy już od osobistych preferencji. Wszystko to ma sprowadzać się aby produkcja na samym końcu była opłacalna, co znaczy nic innego jak to aby przynosiła zysk.

W tym miejscu muszę być z Tobą szczery, ponieważ nie znajdziesz tu gotowych rozwiązań. Powód jest prosty zarówno Ty jak i twoje gospodarstwo jesteś indywidulani i potrzebujecie takiego podejścia. Tylko Ty drogi czytelniku tak naprawdę znasz siebie i swoje potrzeby. W zamian tego otrzymasz tu wiedzę opartą na podstawowych zasadach, które są uniwersalne, aby przy ich pomocy rozbudowywać je i łączyć je w zależności od swoich potrzeb i preferencji.  

Pamiętaj że to Ty jesteś dyrygentem swojego życia i sam decydujesz o swoich krokach i decyzjach, a rady innych są jedynie wskazówkami a nie czym co musisz brać pod uwagę.

Jeśli taka filozofia przemawia do Ciebie to już teraz zapisz się na Newsletter aby być zawsze na bieżąco z informacjami pojawiającymi się na stronie oraz kanale YouTube.

Dodatkowo chętnie zapoznam się z Twoją opinią i wskazówkami, co dla ciebie jest ważne i co być chciał zmienić w materiałach które możesz tu uzyskać.

Dziękuję ę dotarłeś do tego miejsca. Życzę Ci samych sukcesów i do zobaczenia wkrótce.

Choroby na kolbie kukurydzy

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *